Get Adobe Flash player
Кто на сайте?
Сейчас на сайте находятся:
 21 гостей 
Видеопозитив

ВИТАЛЬКA - Похудеть бы к лету

Никогда не сдавайся!

ЧАТ
(4 Голосов)

Топ 5 причин чоловічої мастурбації

altБачити, як улюблений чоловік займається онанізмом, неприємно, обговорювати цю тему ніяково, а мовчати - значить, поступово сходити з розуму, так як більшість жінок вважає, що саме вони не можуть задовольнити партнера.

Між тим, така точка зору є хибною. Про причини чоловічої мастурбації розмовляти потрібно, причому не з подругами, а з ним самим.

Як правило, пояснення цьому чоловічому упередженню лежить на поверхні. Справа не в жінках - в більшості випадків представники сильної статі задоволені тими сексуальними стосунками, які у них є. Тому панікувати безглуздо, хіба що під час мастурбації

улюблений думає про іншу. Свої думки він навряд чи озвучить, тому якщо ваш молодий чоловік відмовчується, є сенс поставити саме це питання.

Якщо ж коханець розговорився без сторонньої допомоги, справа серйозно - ваш союз може звалитися в будь-який момент. І в цьому випадку саме жінка повинна вирішувати, що робити далі - спробувати знову завоювати серце чоловіка, пустити справу на самоплив або мирно розлучитися, поки ще є така можливість.Решта причин чоловічої мастурбації не повинні лякати дам. Однак торкнутися цієї делікатної теми їм все ж таки доведеться - щоб заспокоїтися і зробити висновки.

ТОП-5 приводів:1. Звичка. Якщо в підлітковому періоді у представника сильної статі не було сексу, цю проблему він вирішував своїми руками. Пройшли роки, він знайшов жінку, з якою йому добре, проте «голодна» юність досі дає про себе знати. До речі, за статистикою мастурбацією займаються близько 80% чоловіків і не менше 50% жінок. І це лише офіційні дані ...

2. Егоїзм. Лінь робити приємність партнерці призводить до того, що чоловік частіше займається онанізмом, ніж сексом з жінкою. Тому, якщо ваше інтимне життя складно назвати насиченим, змусьте його працювати. Або йдіть - рано чи пізно ви розійдетеся. Не ховайте свої кращі роки.

3. Неякісний секс. Науково доведено, що стримувати оргазм дуже шкідливо для представників сильної статі - незадоволеність в ліжку може призвести до еректильної дисфункції. Відповідно, якщо ви випадково побачили, чим ваш молодий чоловік займається після сексу, усамітнившись в санвузлі або ванній, не акцентуйте на його діях свою увагу.

4. Стрес. Під час оргазму в кров надходить окситоцин - гормон щастя. Він чудово знімає напругу (ви ж не хочете, щоб чоловік сидів на таблетках?!). Тому якщо на ласки у коханця абсолютно немає сил, вибачте йому мастурбацію і зрозумійте її. Коли чоловік прийде до тями, ви оціните глибину його подяки.

5. Відлучення від сексу. Психологи стверджують, що навіть у разі сильної сварки позбавляти партнера права на секс нерозумно. Якщо ж така практика у ваших відносинах є, нема чого дивуватися, що «провинившийся» чоловік мастурбує. Йому навіть варто сказати «спасибіÃƒ‚» за те, що він зберігає вірність своїй подрузіколі його спілкування напевно є безліч вільних дам).

Источник: svit24.net

Последнее обновление (07.08.18 22:01)

 

Обсудить на форуме!

Последние консультации

  • Kseniya, добрый вечер! Важно узнать увлечения этого парня и если они интересные, позитивные, тогда м... Подробнее...
  • Здравствуйте! Мне нравится парень из другого класса. Но он на меня совсем не обращает внимания. Как ... Подробнее...
  • Здравствуйте, Ксения! Прочтите эти книги вдумчиво, не спеша. Скачайnе, скопируйте себе их и читая, п... Подробнее...
Тренинги. Анонс

Беседы с психологом

 Как сохранить любовь

 Как достичь желаемого

 Как воспитывать подростка
 

Как стать уверенным в общении

Как строить отношения со свекровью

Музон ТОП
Justin Bieber ft. Selena Gomez - Let me Love youOpen Kids ft. Quest Pistols Show - Круче всех
Погода
Поиск
Все вакансии Украины
Работа в Украине

Работа в Киеве и поиск резюме на JOB.ukr.net"

ПЕРЕВОДЧИК ОНЛАЙН

Prom.ua